News

A NEW GENERATION ASCENDED: X570 MOTHERBOARDS

جدیدترین به روز رسانی:

Taipei, Taiwan – May, 2019 –MSI، برترین برند مادربرد در جهان، با افتخار اعلام می نماید که مادربردهای جدید AMD AM4 با تراشه های X570 نه تنها برای علاقه مندان به بازی مناسب می باشد، بلکه دارای قابلیت های بیشتری برای تولید محتوا مصارف دفتری می باشد، این یعنی ارایه امکانات کافی برای برای برآوردن نیازهای تمام مصرف کنندگان انواع رایانه های شخصی. هم اکنون ما با دقت انواع مختلفی از تکنولوژی و ویژگی های پیشرفته را برای کمک به مشتریان خود برای ایجاد تجربیات همه جانبه و به حداکثر رساندن عملکرد، فراهم آورده ایم.

"ام اس آی به عنوان یکی از مهمترین شرکای تجاری AMD، از برترین ویژگی های چیپ ست X570 به خوبی استفاده کرده است. می توان این طور عنوان کرد که AMD با چیپ ست X570 توانست قدم بزرگی در صنعت سخت افزار بردارد. فناوری هایی که می تواند برای تولیدکنندگان محتوا، گیمرها و تمام کاربرانی که به حداکثر رساندن عملکرد سیستم برایشان مهم است، مناسب باشد.مادربردهای مبتنی بر چیپ ست X570 با پشتیبانی از نسل سوم پردازنده های رایزن، یک افزایش سرعت انقلابی را در بخش شکاف PCIe و M.2 ایجاد کرده اند. همانطور که می دانید پهنای باند بسیار بالای نسل چهارم شکاف PCIe و همچنین M.2 باعث شده تا با سرعت های خیره کننده ای در انتقال داده روبرو شویم. ام اس آی هم در مادربردهای رده بالا و میان رده خود از این ویژگی ها استفاده کرده و با بهبود آنها، سعی کرده تا تجربه ای متفاوت را از عملکرد به کاربرانش هدیه دهد. به گفته کریس کیلبورن مدیر ارشد AMD “ما از آنچه که AMD و MSI برای مشتریان خود با مادربرد های MSI X570 و ویژگی MSI Lightning Gen 4 ارائه می دهند هیجان زده هستیم”."

 

خنک کننده FROZR HEATSINK

چیپ ست X570 به دلیل توان حرارتی بالا (15 وات) و البته کارایی بی نظیر، به خنک کننده ای خوب احتیاج دارد. مادربردهای مبتنی بر این چیپ ست از خنک کننده فعال و غیر فعال برای خنک سازی استفاده می کنند. ام اس آی هم به عنوان یکی از بازیگران اصلی دنیای سخت افزار، از راه حل های خنک سازی FROZR HEATSINK استفاده کرده است. در این خنک کننده با ترکیبی از هیت سینک بزرگ و فنی که از بلبرینگ دوگانه استفاده کرده است، این خنک کننده را با عملکردی بالا مجهز کرده است. فن های قرار گرفته بروی PCH با طراحی اختصاصی پره ها، جریان هوای بیشتری را به سمت هیت سینک روانه می کند. همچنین طراحی خاص فن باعث شده تا از نویز اضافه کاسته شود اما در این بین کنترل خودکار سرعت فن را نباید از یاد برد. این فن در صورت حرارت کم چیپ ست فعالیت خود را متوقف می کند و با افزایش دما کنترل سرعت را در دست گرفته و شروع به حرکت می کند.

ویژگی LIGHTNING GEN4 مادربردهای مبتنی بر چیپ ست X570

تمام مادربردهای MSI X570 از فناوری جدید PCIe 4.0 (برای کارت گرافیک و هر قطعه ای که از PCIe استفاده می کند) و اسلات های حافظه M.2 پشتیبانی می کنند. شکاف PCIe نسل چهار از پهنای باند بیشتری نسبت به نسل قبل خود برخوردار است که همین مورد می تواند در عملکرد نهایی تاثیر گذار باشد. اسلات های Lightning Gen4 M.2 می توانند تا پهنای باند 64 گیگابایت در ثانیه و سرعت انتقال سریع تر از قبل را پشتیبانی کنند. برای چنین شرایطی و برای حفظ کارایی بالا، M.2 Shield Frozr در مادربردهای ام اس آی به کار آمده تا برای خنثی کردن سالیدهای M.2 مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی CORE BOOST با مدار رگولاتور ولتاژ دیجیتالی

تکنولوژی CORE BOOST به عضو جدانشدنی از مادربردهای ام اس آی تبدیل شده است. پشتیبانی از پردازنده های قدرتمند به مدار رگولاتور ولتاژ عالی و تامین برق مورد نیاز، احتیاج دارند. در مادربردهای X570 ام اس آی مدار رگولاتور ولتاژ پردازنده تمام دیجیتال است تا نه تنها کارایی پردازنده را بالا ببرد بلکه در صورت نیاز شرایط مناسب را برای اورکلاک پردازنده محیا سازند. این مدار قدرتمند با ترکیبی از کانکتورهای دوگانه 8 پین، پردازنده های جدید و قدرتمند را به راحتی پشتیبانی می کنند.

Server Grade PCB

همچنین قابل ذکر است PCB محصولات MSI برای جلوگیری از خم شدن بهینه شده که همین موضوع انتقال سریع تر سیگنال ها تا 30 درصد بهتر را هم ممکن ساخته است.

گارانتی محصولات AMD آسیب های ناشی از اورکلاکینگ را پوشش نمی دهد، حتی اگر اورکلاکینگ توسط سخت افزار و / یا نرم افزار AMD فعال شود. GD-26

Dragon Center

Dragon Center با نام تجاری جدید، به منظورارتقا عملکرد سیستم و راحتی کاربران تمام قطعات، پلتفرم Universal Window (UWP) را برای همه دستگاهها به کار گرفته است. یک رابط کاربری پیشرفته، کاربر پسند و بصری تجربه ای پیشرفته ارائه می دهد. با ادغام تمام نرم افزارهای منحصر به فرد MSI برای تمام محصولات MSI به کاربران در یک نرم افزار به راحتی می توانید آنچه نیاز دارند در Dragon Center بیابند و تمام محصولات MSI را در یک زمان با هم همگام نمایند.

MEG X570 GODLIKE: رقبا را کنار بزن

رده بالاترین مادربرد MSI با نام GODLIKE این بار برای چیپ ست X570 آماده رقابت شده است. مادربردی که با شنیدن نامش ترکیبی از برترین ویژگی های این شرکت تایوانی را می توان متصور شد. مادربرد MEG X570 GODLIKE محصولی است با تمرکز بر کاربردهای گیمینگ، رندرینگ و اورکلاک. برترین مادربرد MSI در چیپ ست X570 ماننده گذشته به داشبوردی با نمایشگر OLED مجهز شده است تا مانیتورینگ کاملی از قطعات، دما و عملکرد سیستم داشته باشد.ارتباطات در این مادربرد بهبود یافته است به طوری که در این محصول با ویژگی هایی از جمله شبکه پر سرعت Killer از نوع Killer xTend با استاندارد جدید Wi-Fi 6 روبرو هسیتم. خنک کننده ای بهبود یافته در بخش های مختلف از جمله VRM، چیپ ست یا PCH و درگاه M.2 که با نام Frozr Heatsink و Shield Frozr شناخته می شود در این مادربرد خودنمایی می کند. در بخش صوتی هم MSI با Xtreme Audio DAC نوید صدای خروجی عالی را به همراه دارد. همچنین مادربرد MEG X570 GODLIKE در بخش نورپردازی با همان ساختار Mystic Light Infinity II که نورپردازی بی نهایت انعکاسی بود همراه است.فن فعال بروی PCH، دکمه های مکانیکی بروی مادربرد برای اورکلاک آسان، تعداد 4 شکاف PCIe، تعداد 3 درگاه M.2 بروی مادربرد، آنتن هیبریدی شبکه بی سیم، کارت توسعه M.2 و کارت شبکه پر سرعت 10 گیگابیت در ثانیه از دیگر مشخصات این مادربرد است.

MEG X570 ACE: بر دشمنت پیروز شو

مادربرد MEG X570 ACE این بار در چیپ ست X570 با PCB شخصی سازی شده با ظاهر لوکس که به رنگ طلایی مزین شده است، خودنمایی می کند. این مادربرد هم مانند برادر بزرگتر به نورپردازی بی نهایت انعکاسی Mystic Light Infinity مجهز شده است. در بخش شبکه برای اطمینان از سرعت بالا و ثبات در بازی های آنلاین، این مادربرد به شبکه 2.5 گیگابایت در ثانیه با استاندارد Wi-Fi 6 مجهز شده است.مادربردهای سری MEG ام اس آی توجه ویژگی ای به خنک بودن قطعات دارند. هیت سینک های بزرگ در کنار هیت پایپ مسی و خنک کننده فعال PCH، نوید محصولی پایدار و خنک را می دهد. تقویت بخش صوتی هم با استفاده از پردازشگرهای صوتی با کیفیت بالا و DAC صوتی ESS انجام می شود. در واقع ام اس آی در مادربرد MEG X570 ACE سعی کرده تمام ویژگی های مورد نیاز گیمرها را در یک محصول قرار دهد.تعداد 3 شکاف PCIe، تعداد 3 درگاه M.2، آنتن هیبریدی شبکه بی سیم و سویچ چرخشی برای اورکلاک آسان پردازنده از دیگر ویژگی های این مادربرد است.

PRESTIGE X570 CREATION: شاهکار خود را خلق کن

مادربردی زیبا برای تولیدکنندگان محتوا با نام PRESTIGE X570 CREATION. این مادربرد با تمرکز بر تولید محتوا و رندریگ تولید شده است اما از ویژگی های ممتازی سود می برد. این مادربرد با مجهز شدن دو درگاه LAN، شبکه ای با سرعت 10 گیگابایت در ثانیه را در اختیار کاربران قرار می دهد. شبکه در این برد با استاندارد جدید Wi-Fi 6 تا 3 برابر پهنای باند بیشتری را ایجاد می کند.علاوه بر این MSI در مادربرد PRESTIGE X570 CREATION راه حل های خنک سازی کاملی را در نظر گرفته است. هیت سینک های بزرگ با اتصال هیت پایپ و خنک کننده بزرگ قرار گرفته بروی PCH با فن، از جمله این ویژگی ها است. نورپردازی RGB در بخش های مختلف برد، بهینه سازی برای تولید محتوا، تعداد 3 شکاف PCIe، دکمه های مکانیکی قرار گرفته بروی برد، کارت توسعه M.2 و آنتن هیبریدی شبکه بی سیم از جمله موارد قابل ذکر در مورد این مادربرد است.MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI: هم شیک هم کارآمد

مادربردی با کارایی بالا و ظاهری جذاب که با نورپردازی Mystic Light و خنک کننده ای مناسب، گزینه ای ایده آل را برای کاربران فراهم می سازد. در این مادربرد راه حل های خنک سازی با توجه به هیت سینک مناسب قرار گرفته بروی VRM و خنک کننده فعال PCH به همراه شیلدهای فلزی قرار گرفته بروی M.2، محصولی پایدار و خنک را روانه میدان رقابت می کند.شبکه بروز شده با استاندارد جدید Wi-Fi 6 با 3 برابر پهنای باند بیشتر و سرعت 2400 مگابیت در ثانیه، تعداد 2 شکاف PCIe به همراه شیلد یکپارچه پنل ارتباطات یا پنل I/O برای نصب راحت تر از دیگر ویژگی های این برد است.

MPG X570 GAMING EDGE WIFI: تعادلی بی نظیر

مادربرد MPG X570 GAMING EDGE WIFI محصولی است برای کاربرانی که از بودجه محدود اما ویژگی های مناسب برای بازی کردن استقبال می کنند. این مادربرد از خنک کننده ای بزرگ، فن فعال بروی PCH، دو درگاه M.2 که یکی از آنها به شیلد فلزی مجهز است، تعداد 2 شکاف PCIe و آنتن شبکه بی سیم با چیپ ست اینتل که سرعت 1730 مگابایت در ثانیه را ممکن می سازد، مجهز شده است.

MPG X570 GAMING PLUS:خون سرخ بازی

محصولی برای گیمرها که فقط می خواهند با پلتفرمی ساده اما کاربردی در بازی ها رقابت کنند. ام اس آی این مادربرد را برای نیاز گیمرهایی که بودجه محدود برای پلتفرم AMD Ryzen را در نظر گرفته اند، مناسب می سازد. در این مادربرد هم مانند دیگر برادران از خنک کننده ای بهبود یافته، شیلد فلزی جدا برای خنک سازی یکی از درگاه های M.2، فن فعال بروی PCH، تعداد 2 شکاف PCIe و PCB شخصی سازی شده استفاده شده است.


 

مادربردهای X570
GAMING Series

MEG X570 GODLIKE
MEG X570 ACE
MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI
MPG X570 GAMING EDGE WIFI
MPG X570 GAMING PLUS

PRESTIGE Series

PRESTIGE X570 CREATION

PRO Series

X570-A PRO

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سری از مادربردها کلیک کنید here

us