News

MSI announces new GeForce® GTX 1660 Ti series graphics cards

جدیدترین به روز رسانی:

[Taipei, Taiwan] MSI نام تجاری محبوب کارت گرافیک گیمینگ جهان مفتخر است که سری جدید کارتهای گرافیک خود رابر پایه NVIDIA،Turing & trade معرفی کند. ؛ معماری با عملکرد عالی. مجهز به راه حل های عالی حرارتی، MSI GeForce ؛ سری GTX 1660 Ti به منظور ارائه سرعت بالاتر هسته و عملکرد حافظه بهتر برای افزایش کارایی بازی طراحی شده است. سری MSI سری GAMING دارای همان عملکرد بالا و دمای پایین است که گیمرها نیاز دارند. ARMOR و VENTUS با طراحی مستحکم و ، تعادل خوبی را با فنها دوگانه قوی و عملکرد برجسته ارائه می کنند. AERO ITX یک گزینه عالی برای علاقه مندان به بازی است که به دنبال این معماری در اندازه کوچکتر هستند. با استفاده از این ترکیب جامع، محدودیتی برای هیچ طراحی وجود ندارد.

 

GeForce® GTX 1660 Ti GAMING X 6G

پس از دریافت جوایز متعدد برای سری RTX ، MSI در کارت GTX 1660 Ti پرچم‌دار خود از نسل هفتم خنک کننده TWIN FROZR استفاده کرده است. خنک کننده ارتقا یافته TWIN FROZR 7 که در کارت GTX 1660 Ti GAMING X 6G یافت می‌شود، از دو فن 9 سانتی متری TORX 3.0 با هر دو تیغه‌های فن معمولی و پراکنده کننده هوا برای تولید حجم هوای بیشتر بهره می‌برد. طراحی جدید به خدمت گرفته شده برای تیغه‌های معمولی، ضمن ایجاد گردش هوای متمرکز برای افزایش فشار هوا، آلودگی صوتی کمتری هم تولید می‌کند. حرارت گیر بکار رفته دارای فناوری‌های پیشرفته آیروینامیکی و ترمودینامیکی برای دفع بهینه گرما است تا دما را پایین نگه دارد و کارایی بالا حفظ شود. تم خاکستری و مشکی جدید در وجود نورپردازی Mystic Light RGB زیباتر از همیشه است. با استفاده از نسخه به روز شده و ارتقا یافته برنامه MS Mystic Light آسان‌تر از همیشه نورپردازی قطعات سیستم خود را می‌توانید کنترل و شخصی سازی کنید.

 

GeForce® GTX 1660 Ti ARMOR 6G OC

کارت گرافیک GTX 1660 Ti ARMOR 6G OC بر پایه همان راهکار خنک سازی موفق ARMOR با بهره گیری از یک جفت فن ساخته شده است. با این حال با GTX 1660 Ti طراحی ARMOR به سطح تازه‌ای رسیده است و حالا از ظاهری فلزی‌تر بهره می‌برد. راهکار خنک سازی ARMOR 2X از یک جفت فن درخشان TORX 2.0 بهره می‌برد که گردش هوای متمرکز و فشار هوای بیشتری تولید می‌کند تا خنک سازی بهتر صورت بگیرد. لوله‌های رسانای گرمای مسی که به طور مستقیم با سطح پردازنده گرافیکی در تماس هستند، حرارت به سرعت و به طرز مؤثر دفع می‌کنند. فناوری Zero Frozr هم در مواقع وب گردی یا اجرای بازی‌های سبک، فن‌های کارت را با هدف به صفر رساندن آلودگی صوتی به طور هوشمند متوقف می‌کند.

 

GeForce® GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC

MSI GeForce® GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC با مد طراحی سیاه و نقره ای و سبک صنعتی است که نسخه کوچکتر از طراحی محبوب VENTUS است. طراحی حرارتی جدید دو فن همچنین استفاده از TORX 2.0 ، جریان هوای متمرکز تر و فشار هوا را برای عملکرد بهتر خنک کننده فراهم می کند. با استفاده از یک طراحی تماس مستقیم، هیت سینک حرارت را از GPU به سرعت و کارآمد انتقال می دهد. یک بک پلیت براق و تمیز، کار را تمام می کند.

 

GeForce® GTX 1660 Ti AERO ITX 6G OC

کارت گرافیک GeForce RTX 2060 AERO ITX 6G OC با طول فقط 178 میلی متر، به خوبی در کیس های کوچک جای می‌گیرد و می‌تواند به همان اندازه کارت‌های بزرگ‌تر، افزایش کارایی را با خود به همراه بیاورد. این کارت می‌تواند مکمل خوبی برای ساخت سیستم گیمینگ با مادربرد Z390I GAMING EDGE AC C باشد. این کارت از یک فن بزرگ و دو لوله رسانای گرمای مسی در کنار تم مشکی-سفید کلاسیک بهره می‌برد.

 MSI DRAGON CENTER

MSI Dragon Center یک پلت فرم نرم افزاری با نام تجاری جدید است که هدف آن ادغام تمام نرم افزار MSI از قبیل قطعات سیستم ، سیستم های دسکتاپ و لوازم جانبی است. برای کارت های گرافیکی MSI GAMING MSI Dragon Centre به کاربران اجازه می دهد تا سریعا بین حالت های عملکرد OC و Silent سوئیچ کنند. جدیدترین نرم افزار ویژگی های حالت بازی، که بلافاصله سخت افزار شما از جمله SSD، مانیتور و تنظیمات شبکه را برای بهترین تجربه بازی بهینه سازی می کند. این پلت فرم نرم افزاری نوظهور همچنان به بهبود و تکامل خود ادامه خواهد داد، از جمله ویژگی های منحصر به فرد و مزایای بیشتری برای علاقهمندان به بازیهای MSI.
 


MSI AFTERBURNER

MSI Afterburner شناخته شده ترین و گسترده ترین نرم افزار اورکلاکینگ کارت گرافیک در جهان است. این به شما کنترل کاملی از کارت گرافیک شما را می دهد و شما را قادر به نظارت لحظه ای بر عملکرد کلیدی سیستم شما می کند. آخرین نسخه MSI Afterburner دارای اسکنر OC برای کارت گرافیک سری GeForce GTX 1660 Ti می باشد. OC Scanner یک تابع خودکار است که بالاترین تنظیمات اورکلاک پایدار برای کارت شما را پیدا خواهد کرد. Afterburner با بهره گیری از FPS های بالاتر، یک افزایش عملکرد آزاد را برای یک تجربه صاف در بازی به شما می دهد.
 

AVAILABILITY

کارتهای مبتنی بر کارت GTX 1660 از تاریخ 22 فوریه سال 2019 در دسترس هستند.
این زمان برای کشورهای مختلف میتواند متفاوت باشد.

us