News

MSI Announces New GeForce® RTX 2060/2070/2080 SUPER™ Series Graphics Cards

جدیدترین به روز رسانی:
MSI به عنوان محبوب‌ترین برند کارت‌های گرافیک GAMING، کارت‌های گرافیک جدید NVIDIA SUPER خود را با کارایی خیره کننده معرفی کرد. کارت‌های MSI GeForce RTX 2060/2070/2080 SUPER با برخورداری از خنک کننده‌های استثنایی، برای فرکانس هسته و حافظه بالاتر بهینه سازی شده‌اند تا عملکرد بهتری در اجرای بازی‌ها داشته باشد. GeForce RTX 2060 SUPER در مدل‌های GAMING ،ARMOR ،VENTUS و AERO ITX عرضه می‌شود. این در حالی است که GeForce RTX 2070/2080 SUPER به GAMING TRIO و VENTUS محدود می‌شود.
 

Ray Tracing، که مدتهاست برای رندر غیرهمزمان مورد استفاده قرار می گیرد، نور واقعی را با شبیه سازی رفتار فیزیکی نور فراهم می کند. استفاده از این فناوری در آینده بیشتر خواهد شد، چرا که برخی از بازی های آینده اعلام کرده اند که قابلیت Ray Tracing را خواهند داشت. همراه با DLSS، که به کاربران اجازه می دهد از رزولوشن و تنظیمات بالاتردر حین گیم استفاده کنند، در حالی که سیستم نرخ فریم ثابت را حفظ کرده و تجربه ای بهتر از بازی در اختیار شما قرار میدهد.

GeForce® RTX 2060/2070/2080 SUPER™ GAMING Series:اجرای روان بازی‌ها

GeForce RTX 2070/2080 SUPER GAMING TRIO بازگشت کارت‌های پرقدرت مجهز به سه عدد فن MSI است. خنک کننده ارتقا یافته TRI FROZR/TWIN FROZR موجود بر روی کارت‌های GeForce RTX 2070/2080 SUPER GAMING TRIO و GeForce RTX 2060 SUPER GAMING از فن های TORX 3.0 بهره می‌برد که در مقایسه با فن‌های معمولی، مزایایی چون تولید حجم هوای بسیار بیشتر دارد. GeForce RTX 2070/2080 SUPER GAMING TRIO کارت‌های بزرگی هستند که به همان اندازه پرقدرت نیز هستند. در مقابل GeForce RTX 2060 SUPER GAMING قدری کوچک‌تر است اما هنوز کارایی قوی دارد. هر دو آنها به نورپردازی Mystic Light RGB مجهز هستند که می‌توان با استفاده از برنامه MSI Dragon Center آن را کنترل کرد.
 
 • TORX FAN 3.0: بی نهایت بی صدا – تلفیقی از تیغه های متراکم ساز و تیغه های معمولی برای خنک کنندگی بهتر.
 • Zero Frozr technology - : با توقف فن ها درزمان فعالیت پایین ، محیطی بی سر و صدا فراهم می نماید.
 • PCB تقویت شده – با استفاده از لایه های ضخیم مس امکان انتقال سیگنال سریع تر و واضح تر را برای عملکرد پایدار فراهم می کند.
 • راهکار حرارتی مستحکم – با تلفیق آیرودینامیک و استحکام ساختاری، ماژول حرارتی به جلوگیری از خم شدن و بهبود عملکرد خنک کننده کمک می کند.
 • صفحه خنک کننده منبع تغذیه – صفحه آلومینیومی اختصاصی اجزای تغذیه پاور را برای فراهم کردن خنک کننده مستقیم برای عملکرد بهینه پوشش می دهد.
 • پد حرارتی – – برای انتقال حرارت از اجزای مختلف به حرارت گیر ازتعداد زیادی پد حرارتی استفاده می شود.
 • خنک کنندگی فوق العاده - هیتسینک با اتصال به PCB از طریق پپینهای مستحکم ،از تخلیه گرما بهتر جلوگیری می کند و کارت را تقویت می کند.
 • پک پلیت دینامیک – علاوه بر افزایش سختی، بک پلیت همچنین به صورت غیر مستقیم با استفاده از پد حرارتی برای انتقال گرما و سوراخ برای افزایش جریان هوا و رسوب به خنک کردن کارت کمک می کند.
 • Dragon Center - یک پلت فرم تلفیقی است که امکانات تعداد زیادی نرم افزار جمله MYSTIC LIGHT را در کنار هم به شما ارایه می دهد

سری GeForce® RTX 2060 SUPER™ ARMOR : جذاب و پرقدرت

MSI GeForce® RTX 2060 SUPER™ ARMOR از راهکار خنک سازی مشهور ARMOR 2X با یک جفت فن بهره می‌برد. MSI با اضافه کردن عناصر تازه، ظاهر زیبایی به آن بخشیده است. کولر جدید ARMOR از فن‌های TORX 2.0 بهره می‌گیرد که گردش‌های متمرکزتر با فشار هوای بیشتر تولید می‌کند. هسته مسی نیکل اندود شده این کولر با لوله‌های نقل گرمای کارآمد، گرما را به طور مؤثر از سطح پردازنده گرافیکی دفع می‌کنند. فناوری MSI Zero Frozr نیز در مواقع بار پردازشی سبک، فن‌ها را به طور کامل متوقف می‌کند تا آلودگی صوتی به صفر برسد.
 
 • TORX Fan 2.0 - تلفیقی از تیغه های متراکم ساز و تیغه های معمولی برای خنک کنندگی بهتر
 • آیرودینامیک فوق العاده – هیتسینک با حفظ دمای پایین و عملکرد بالا برای تخلیه حرارت کارآمد، طراحی شده است.
 • بازی جذاب - با الهام از محافظ زره و طراحی شیک سیاه و سفید.
 • PCB تقویت شده - با استفاده از لایه های ضخیم مس امکان انتقال سیگنال سریع تر و واضح تر را برای عملکرد پایدار فراهم می کند.
 • خنک کنندگی فوق العاده - هیتسینک با اتصال به PCB از طریق پپینهای مستحکم ،از تخلیه گرما بهتر جلوگیری می کند و کارت را تقویت می کند.
 • Dragon Center : یک پلت فرم تلفیقی است که امکانات تعداد زیادی نرم افزار جمله MYSTIC LIGHT را در کنار هم به شما ارایه می دهد

سری GeForce® RTX 2060/2070/2080 SUPER™ VENTUS : کم صدا و خنک

این کارت‌ها که از رنگ بندی جذاب مشکی-نقره ای بهره می‌برند، بر پایه خنک کننده مجهز به یک جفت فن طراحی شده‌اند. GeForce RTX 2060/2070/2080 SUPER VENTUS انتخابی ایده آل برای گیمرها و ماد کننده گان است که به دنبال ظاهر جذاب و خاص هستند. فن‌های TORX 2.0 گردش‌های متمرکزتر با فشار هوای بیشتر تولید می‌کنند که حاصل آن عملکرد خنک‌تر است. همچنین خنک کننده این کارت‌ها از لوله‌های ناقل گرما در تماس مستقیم با سطح پردازنده گرافیکی بهره می‌برد که به دفع سریع و مؤثر گرما می‌انجامد.

 

 • TORX Fan 2.0 - تلفیقی از تیغه های متراکم ساز و تیغه های معمولی برای خنک کنندگی بهتر
 • طراحی ممتاز- طراحی جدید دوگانه فن ، با استفاده ازرنگ های خنثی برای هر طراحی کیس مناسب می باشد
 • لوله های دمایی اتصال مستقیم - لوله های حرارت مس با ضخامت 6 میلی متر در پایین باعث حداکثرشدن انتقال حرارت می شوند.
 • PCB تقویت شده - با استفاده از لایه های ضخیم مس امکان انتقال سیگنال سریع تر و واضح تر را برای عملکرد پایدار فراهم می کند
 • پد حرارتی – برای انتقال حرارت از اجزای مختلف به حرارت گیر ازتعداد زیادی پد حرارتی استفاده می شود

سریGeForce® RTX 2060 SUPER™ AERO ITX: کوچک اما قدرتمند

مدل‌های جدید AERO ITX با طول تنها 174 میلی متر نه تنها کوچک هستند، بلکه به اندازه مدل‌های بزرگ‌تر پرقدرت هستند. کارت‌های گرافیک MSI AERO ITX به لطف اندازه کوچک و کولر کم صدا، انتخابی ایده آل برای سیستم‌های چند رسانه‌ای کو. چک هستند که با اشغالی کسری از فضا، همان کارایی کارت‌های بزرگ‌تر را ارائه می‌کنند. این کارت‌ها به رغم اندازه بسیار کوچک خود، کارایی بالایی دارند و به آسانی در هر کیس ای قابل نصب هستند.

برای قدرت نماایی مضاعف آماده اید؟

. هر ابرقهرمان بازی نیاز به قدرت فوق العاده دارد. کارت های سری جدید سری GeForce RTX SUPER ارائه دهنده همه امکاناتی هستند که شما نیاز دارید تا دربازی عملکرد بهتری داشته باشید. معماری تورینگ و هسته و سرعت کلاک بالاتر از مزیت های آنها هستند. این به شما عملکردی 25٪ سریع تر از RTX سری20 و 6 برابر عملکرد نسل 10 ارایه می دهد. بازی با ray tracing فوق العاده سریع اجرا نمایید تا سایه ها، انعکاس ها و نورپردازی دقیق را حس کنید. و برای پردازش فوق العاده قدرتمند هوش مصنوعی در مورد تانسورمطالعه نمایید. حافظه پیشرفته، افزایش عملکرد و تکنولوژی های پردازش این GPU ها را به عنوان یک سلاح عالی برای بازیکنان هاردکور معرفی می کنند.


MSI DRAGON CENTER

MSI Dragon Center یک پلتفرم نرم افزاری جدید است که هدف آن ادغام تمام نرم افزارهای MSI برای اجزای سازنده، سیستم های دسکتاپ و لوازم جانبی است. برای کارت های گرافیکی MSI GAMING MSI Dragon Centre به کاربران اجازه می دهد تا سریعا بین حالت های عملکرد OC و Silent سوئیچ کنند. جدیدترین نرم افزار ویژگی های حالت بازی، که بلافاصله سخت افزار شما از جمله SSD، مانیتور و تنظیمات شبکه را برای بهترین تجربه بازی بهینه سازی می کند. این پلت فرم نرم افزاری نوظهور همچنان با ویژگی های منحصر به فرد و مزایای بیشتری برای علاقه مندان MSI ،به بهبود و تکامل خود ادامه خواهد داد.


MSI AFTERBURNER

MSI Afterburner شناخته شده ترین و گسترده ترین نرم افزار اورکلاکینگ کارت گرافیک در جهان است. این نرم افزار کنترل کاملی از کارت گرافیک به شما داده و شما را قادر به نظارت بر معیارهای کلیدی سیستم در زمان واقعی می کند. آخرین نسخه MSI Afterburner دارای Scanner OC برای کارتهای گرافیکی سری GeForce GTX 1660 است. OC Scanner یک تابع خودکار است که بالاترین تنظیمات اورکلاک پایدار برای کارت شما را پیدا خواهد کرد. Afterburner با بهره گیری از FPS های بالاتر، یک افزایش عملکرد را برای تجربه روانی از بازی به شما می دهد.
us