News

MSI introduces new essential Gaming Gear

جدیدترین به روز رسانی:
MSI برترین تولید کنندگان سخت افزار گیمینگ، صفحه کلید جدید VIGOR GK30 و ماوس CLUTCH GM11 را معرفی کرده تا گیمرهایی که به دنبال پیروزی هستند و تنها از سخت افزارهایی با طراحی گیمینگ استفاده می‌کنند را به خود جذب کند.
 

صفحه کلید گیمینگ VIGOR GK30

یک سخت افزار قوی برای گیمینگ. زمانیکه صحبت از نبرد می‌شود، داشتن یک صفحه کلید قدرتمند مشخصا یک برتری است. VIGOR GK30 با سوییچ‌های شبه مکانیکی خود که دوامی تا 12 میلیون تحرک دارند، یک تجربه ماندگار و جذاب را فراهم می‌کند. شما می‌تواند GK30 را با میلیون‌ها رنگ همراه کرده و تا 10 جلوه نوری را در 6 نقطه برای شخصی سازی استایل خود معین کنید.
 
 • تنظیمات نورپردازی آسان: میان‌بُرهای راحتی برای تنظیمات نورپردازی در نظر گرفته شده که به شما اجازه می‌دهد، سرعت، سمت یا حتی جلوه نورپردازی را بدون نصب نرم افزار تغییر دهید.
 • طراحی بخصوص کلیدها: کلیدهایی که در برابر آب مقاوم هستند و به راحتی نیز تمیز می‌شوند.
  	Pristine floating key design
 • استندی برای حرفه‌ای: پایه قوی که در پایین کلید Space قرار گرفته، گیمینگ پایدار را فراهم کرده و تا 25 درصد لیز خوردن دست شما را کاهش می‌دهد.
 • تجربه تایپ و استفاده لذت بخش با کلیدهای شبه مکانیکی: یک ترکیب 3 قطعه‌ای به سوییچ‌های غوطه ور GK30 اجازه می‌دهد تجربه‌ای کاملا مشابه سوییچ‌های مکانیکی را پدید آورند، در حالیکه تحمل فوق العاده بیش از 12 میلیون ضربه را نیز همراه خود دارند.
 • پشتیبانی شده توسط Dragon Center: شما می‌توانید تنظیمات با جزئیات مختلف را در نرم افزار Dragon Center انجام دهید تا استایل بخصوص خود را ایجاد کنید.

SOLID BASE WITH MECHANICAL-LIKE SWITCHES

مشخصات


VIGOR GK30 GAMING KEYBOARD

 

ماوس گیمینگ CLUTCH GM11

وزن پایین و 5 سطح تنظیم DPI به شما انعطاف پذیری خاصی می‌بخشد تا بتوانید هر موقعیتی را مدیریت کنید. CLUTCH GM11 را می‌توان با هر دو دست استفاده کرد، به لطف طراحی آن گیمرهای چپ یا راست دست هیچ مشکلی با آن نخواهند داشت. یک چرخ اسکرول خطی طرح دار و کلید‌های کناری به شما دقت بالا و حس راحتی خوبی را هدیه می‌دهند. در این ماوس گیمینگ همچنین شاهد استفاده از نورپردازی زیبای RGB Mystic Light هستیم که در بدنه آن تعبیه شده و توسط نرم افزار Dragon Center می‌توان آن را شخصی سازی کرد تا به رویدادهای داخل بازی نیز واکنش‌های خاصی نشان دهد تا گیمر بیش از پیش در بازی غرق شود.
 
 • میدان نبرد را روشن کنید: با شخصی سازی GM11 توسط میلیون‌ها رنگ و هشت جلوه نوری از پیش تعیین شده.
 • کنترل نورپردازی بی وقفه: میان‌بُرهای برنامه ریزی شده به شما اجازه می‌دهند که سرعت، سمت یا حتی جلوه نورپردازی را بدون استفاده از نرم افزار کنترل کنید.
 • سرعت و دقت: ترکیب بیش از 10 میلیون کلیک و سنسور نوری PixArt با DPI تا 5000 سرعت و دقت را در دستان شما قرار می‌دهد.
 • طراحی دو گانه: فرقی نمی‌کند که شما چپ دست باشید یا راست دست، هر گیمری می‌تواند به راحتی از این ماوس گیمینگ بهره مند شود.
 • پشتیبانی شده توسط نرم افزار Dragon Center: شما می‌توانید تنظیمات با جزئیات مختلف را در نرم افزار Dragon Center انجام دهید تا استایل بخصوص خود را ایجاد کنید.

CLUTCH GM11 GAMING MOUSE

مشخصات


VIGOR GK30 GAMING KEYBOARD

ترکیب VIGOR GK30 و CLUTCH GM11

MSI با کنار هم قرار دادن صفحه کلید VIGOR GK30 و ماوس CLUTCH GM11 در یک پکیج آن را برای گیمرها آماده کرده است. این دو محصول یک ترکیب عالی در بحث طراحی و عملکرد هستند. جلوه‌های نورپردازی RGB از طریق نرم افزار MSI Dragon Center همگام سازی خواهد شد. چنین ترکیبی سخت افزارهایی را در اختیار شما می‌گذارد که قیمت پایینی نیز دارند. برای بازی کردن به روش و استایل خودتان آماده شوید.

VIGOR GK30 & CLUTCH GM11 Gaming Combo Kit

Dragon center

یک نرم افزار کامل جدید که تمام قطعات MSI، سیستم‌های دسکتاپ و لوازم جانبی را در یک پلتفرم جای داده است. شخصی سازی محصولات MSI خود از نظر کارایی و جزئیات تنها با چند کلیک امکان پذیر خواهند بود. نرم افزار RGB Mystic Light که وظیفه کنترل نورپردازی RGB را بر عهده دارد نیز حالا به عنوان بخشی از MSI Dragon Center شناخته می‌شود

Dragon center

us