News

Maximum Performance, Minimum Hassle with AM4 300- and 400-series MAX Motherboards

جدیدترین به روز رسانی:
MSI ، نام تجاری پیشرو در جهان در زمینه تولید مادربرد ، مفتخر است عرضه مادربردهای MAX سری AM4 300 و 400 را اعلام نماید. از آنجایی که پردازنده های سری AMD Ryzen 3000 در سراسر جهان توجه عمومی را به خود جلب کرده اند ، سازگاری سوکت AM4 برای افرادی که علاقه مند به خرید CPU های Ryzen هستند به یک موضوع بحث برانگیز تبدیل شده است. در حال حاضر AMD دارای 300- ، 400- و X570 سیستم عامل با همان سوکت AM4 است که ممکن است باعث سردرگمی شود. ممکن است کاربران مجبور به تعوض پردازنده یا مادربرد یا هر دو شوند.

سازگاری AM4

در این میان MSI تصمیم به حذف این مشکل به صورت اساسی گرفته و با معرفی سری جدید مادربردهای خود در سوکت های AM4، پرونده این معضل را برای همیشه بسته است. ظرفیت پایین تراشه‌های بایوس می‌تواند شرکت‌ها را ناچار به حذف برخی از پردازنده‌های قدیمی و کم استفاده، از لیست پشتیبانی کند. همچنین برخی برنامه و قابلیت‌ها هم برای پوشاندن این ظرفیت کم، کوچک شده و یا از بین می‌روند. MSI با معرفی مادربردهای سری MAX کار را برای کاربران راحت کرده است. دو نگرانی عمده در مادربردهای سری MSI MAX از میان برداشته می‌شود؛ نخست چک کردن لیست پشتیبانی در آپدیت‌های بایوس که آیا کاربر می‌تواند پردازنده فعلی و یا مورد نظر خود را در مادربرد استفاده کند یا خیر. دومین نگرانی هم سازگاری با پردازنده‌های آتی و عدم حذف پردازنده‌های فعلی از لیست پشتیبانی است.

DDR4 ارتقا عملکرد رم

به گفته این شرکت، مادربردهای MAX را می‌توان نمونه‌های بهینه شده‌ای دانست که در زمینه‌هایی مانند حافظه‌های رم هم تقویت شده‌اند. این بردها می‌توانند در برخی مدل‌ها حتی از حافظه‌های DDR4 با فرکانس 4133 مگاهرتز هم بهره ببرند. این بروزرسانی حاصل کار لابراتوار MSI OC و بهبود فناوری DDR4 Boost است.
 

پشتیبانی از نسل سوم  پردازنده RYZEN   و بروز رسانی های آینده  BIOS 

سرانجام ، تمام مادربردهای MAX می توانند به طور مستقیم از پردازنده های سری Ryzen 3000 پشتیبانی کنند. علاوه بر این ، MSI با ارایه پردازنده های جدید ، سازگاری با مادربردهای MAX را ادامه خواهد داد. به روزرسانی های بایوس همیشه برای افرادی که دانش سخت افزاری ندارند فرایندی پیچیده بوده است. کلیک BIOS 5 MSI یک رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند با عملکردی عالی است، از جمله فونت BIOS با کیفیت ، جستجوی آسان. فهرست مورد علاقه و Erase+ است. BIOS بیشتر مادربردهای MAX برای به روزرسانی ساده تر ، به دکمه Flash BIOS مجهز شده است.

AM4 MAX فهرست مادربردهای

  • X470 GAMING PLUS MAX
  • X470 GAMING PRO MAX
  • B450 GAMING PLUS MAX
  • B450 TOMAHAWK MAX
  • B450M MORTAR MAX
  • B450-A PRO MAX
  • B450M PRO-VDH MAX
  • B450M PRO-M2 MAX
  • B450M-A PRO MAX
  • A320M-A PRO MAX
. در لینک زیر مشاهده نمایید MSI AM4 300- and 400-series به هرحال با بردهای سری MAX دیگر هیچ نگرانی از بابت پشتیبانی APU/CPUهای سوکت AM4 وجود نخواهد داشت (link) برای دریافت بیشترین پشتیبانی از پردازنده های نسل 3 AMD Ryzen ، از جمله جدیدترین ویژگی هایی مانند PCIe Gen4 ، توصیه می کنیم از مادربرد MSI بر اساس چیپست AMD X570 استفاده کنید. یک خنک کننده مایع کولر مستر با مادربردهای منتخب MSI X570 رایگان دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر به لینک روبرو مراجعه نمایید.، اینجا.
us