Core/Memory

 • Boost Clock / Memory Frequency
  1366 MHz / 8000 MHz
 • 8GB GDDR5

Armor 2X Thermal Design

 • TORX Fan
  - Dispersion fan blade: Steep curved blade accelerating the airflow.
  - Traditional fan blade: Provides steady airflow to massive heat sink below.
 • Zero Frozr: Stopping the fan in low-load situations, keeping a noise-free environment.
 • Advanced Airflow Control technology: Improves cooling efficiency by using advanced aerodynamics to focus airflow.

Afterburner Overclocking Utility

 • Wireless control through Android/iOS devices.
 • Predator: In-game video recording.
 • Kombustor: DirectX12 benchmark.
 • Supports multi-GPU setups.

Military Class 4 Components

 • Certified to MIL-STD-810G standards for top stability and quality.
 • Built with Hi-c CAP, Solid CAP, and New SFC components.

بیشتر بخواهید، رادئون بخواهید

بازی‌های آینده را هدایت کنید

مهندسی چهارمین نسل از معماری GCN برای گیمرهایی طراحی شده است که تمام بازی‌ها از MOBA تا عنوان‌های پرطرفدار AAA را بازی می‌کنند. سایه‌زنی نامتقارن و موتور ژئومتریک پیشرفته، قدرت لازم برای سطح جدیدی از عملکرد در بازی‌ها را فراهم می‌کند.

Nvidia

تجربه‌ای فراگیر از واقعیت مجازی

با کارت‌های گرافیکی Radeon RX که از معماری شگفت‌انگیز پولاریس قدرت می‌گیرند، سطح جدیدی از واقعیت مجازی را در دنیای بازی‌ها و سرگرمی‌ها تجربه کنید.

فناوری AMD FreeSync™

با عملکرد واقعی در هر نرخ‌فریم، با وقفه در بازی‌ها و فریم‌های شکسته خداحافظی کنید.

سازگار با HDR

افزایش کنتراست و رنگ باعث ایجاد تجربه‌ای درخشان، رنگین و شفاف از تصاویر می‌شود.

Classy Black & White design

Game in style & dare to be different with MSI’s unique ARMOR graphics cards. Inspired by advanced armor shielding with a classy black & white finish. ARMOR graphics cards are perfect for gamers and case modders who are looking for something different. This is where gaming meets class.

armor
rwdimg
armor
armor
armor

تیغه‌ خنک‌کننده سنتی

پراکندگی و جریان رو به پایین هوا را به حداکثر می‌رساند تا در heatsink پایینشان، هوا در جریان بیفتد.

تیغه خنک‌کننده و پراکنده‌کننده

جریان هوای بیشتری را جذب می‌کند تا پراکندگی هوا را در داخل heatsink بیشتر کند.

MSI

Dual Fan

طراحی سرمایشی ARMOR 2X به همراه دو خنک‌کننده MSI TORX (که برنده جایزه هم شده‌اند) است. به لطف طراحی ثبت اختراع شده تیغه‌ای، این خنک‌کننده‌ها، یک عملکرد سردکنندگی قوی را در سکوت متداوم ارائه می‌دهند.

 

ZERO FROZR - Stay undetected

First introduced in 2008 by MSI, ZeroFrozr technology has made its mark and is now the industry standard among graphics cards. It eliminates fan noise by stopping the fans in low-load situations. This means you can focus on gaming without the noise of spinning fans.

FANS SPINNING
During intense gaming or benchmarking

FANS STOP
Completely silent during idle, multimedia or light gaming

ZERO FROZE

Heatsink & کنترل جریان هوا

در زیر پوشش درجه یک و خنک‌کننده‌های دوتایی قدرتمند، یک Heatsink بزرگ با بی‌شماری از باله‌های آلومینیومی وجود دارد که به پراکندگی هوای گرم از GPU کمک می‌کند. لوله‌های گرمایشی (Heatpipe) که از جنس مس هستند به صفحه اصلی متصل شده‌اند تا سردکنندگی لازم را مطمئن سازند. قطعات آلومینیومی مربوط به تکنولوژی کنترل جریان هوا هستند که عبور جریان هوا به لوله‌های گرمایشی را به حداکثر می‌رسانند.

airflow02

 

بازی‌های آینده

gSYNC

با حذف محوشدگی تصویر، تاخیرها و پرش‌های صحنه می‌توانید روان‌ترین، سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه بازی را داشته باشید.

gSYNC

وضوح تصویر فوق‌العاده بالا (UHD) چهار برابر کیفیت بیشتری نسبت به محتوای 1080p دارد و هنگام اجرای بازی‌ها تصاویری با شفافیت و درخشندگی بیشتر را نمایش می‌دهد.

آماده برای واقعیت مجازی با MSI

برای تجربه و لذت از دنیای شگفت‌انگیز واقعیت مجازی، نیاز به سخت‌افزار قدرتمند دارید. MSI به عنوان یک برند پیشتاز در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و ورزش‌های الکترونیکی، پیشنهادهای مناسبی دارد تا اطمینان داشته باشید سیستم شما با واقعیت‌مجازی سازگار است. برترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در سخت‌افزارهای مخصوص بازی MSI مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا عملکردی روان داشته باشید. MSI‌ در همکاری با شرکای خود در حوزه واقعیت‌مجازی، تجربه‌ای فوق‌‌العاده و طبیعی را از VR ارائه می‌دهد تا حسی زنده از بازی‌ها داشته باشید.

Afterburner

Afterburner

MSI Afterburner مشهورترین و پرکاربردترین ابزار اورکلاک کارت گرافیک در جهان است که کنترل کامل کارت‌های گرافیکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این برنامه جزییات فوق‌العاده‌ای از سخت‌افزار شما مانند پروفایل فن‌ها، شاخص‌های مقایسه‌ای و توانایی ضبط ویدیو را ارائه می‌دهد.

 

© AMD و آرم AMD Arrow، Radeon، FreeSync و ترکیب آن از علائم تجاری Advanced Micro Devices، Inc. DirectX و مایکروسافت علامت های تجاری ثبت شده مایکروسافت در ایالات متحده و سایر حوزه های وابسته هستند. PCI Express یک علامت تجاری ثبت شده PCI-SIG Corporation است. Vulkan و لوگوی Vulkan علامت های تجاری گروه Khronos Group هستند. نام های دیگر محصولات فقط برای اهداف شناسایی هستند و ممکن است علائم تجاری شرکت های مربوطه باشند.

تمام تصاویر و توضیحات فقط برای مقاصد تصویری است. نمایش بصری محصولات ممکن است کاملا دقیق نباشد. مشخصات محصول، عملکرد و ظاهر ممکن است بر اساس مدل متفاوت باشد و از منطقه به منطقه دیگر متفاوت باشد. همه مشخصات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر هستند. لطفا برای اطلاعات کامل به صفحه مشخصات محصول مراجعه نمایید. با وجود اینکه ما در تلاش ارائه دقیق ترین و جامع ترین اطلاعات در زمان انتشارهستیم، تعداد کمی از موارد ممکن است حاوی خطاهای چاپی یا عکاسی باشند. محصولات ممکن است در همه بازارهای موجود نباشد. ما توصیه می کنیم با تامین کننده محلی خود برای پیشنهادات دقیق تماس بگیرید.

˄
us