Core/Memory

 • Boost Clock / Base Clock / Memory Frequency
  1645 MHz / 1531 MHz / 11016 MHz 
 • 11GB GDDR5X

ساختار نیروی سه‌گانه

 • طراحی حرارتی TriFrozr: فن‌های سه‌گانه PWM با سیستم کنترل مستقل و طراحی پیشرفته حرارتی.
 • تیغه پروانه: 20% جریان هوای بیشتر و نویز کمتر نسبت به طراحی رایج در فن‌ها.
 • سوپرپایپ: انتقال سریع‌تر حرارت به سینک زیر فن‌های PWM و افزایش چشمگیر راندمان دفع حرارت.
 • Zero Frozr: فن‌ها در بار پردازش کم متوقف می‌شوند تا کارت به صورت بی صدا فعالیت کند و طول عمر بیشتری داشته باشد.

ابزار اورکلاکینگ Afterburner

 • کنترل وایرلس توسط ابزارهای موبایل
 • Predator: ضبط ویدیو از درون بازی
 • پشتیبانی از نصب چندین کارت گرافیک

قطعات در کلاس استاندارد نظامی 4

 • مورد تائید استاندارد MIL-STD-810G برای بیشترین پایداری و کیفیت
 • ساخته شده با خازن‌های Hi-c، خازن‌های Solid CAP و قطعات جدید SFC

یک PC فوق‌العاده برای گیمینگ

بازی را با GeForce® GTX آماده به کار کنید.
کارت‌های گرافیک GeForce GTX پیشرفته‌ترین کارت‌های ساخته شده هستند. عملکرد بی‌مانند، قدرت زیاد و نسل بعدی گیمینگ را با این کارت‌ها تجربه کنید.

Nvidia

 

آماده برای واقعیت مجازی

با هدست‌های پیشرفته مجهز به فناوری‌های NVIDIA VRWorks™ نسل جدیدی از عملکرد در واقعیت مجازی همراه با زمان تاخیر اندک و امکان اجرای سریع و آسان را کشف کنید. صدای VR، فیزیک و فناوری‌های لمسی به شما امکان می‌دهند تمام لحظات را بشنوید و لمس کنید.

جدیدترین فناوری‌های بازی

پاسکال برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نمایشگرها مانند واقعیت مجازی، وضوح فوق‌العاده بالا و استفاده همزمان از چندین مانیتور ساخته شده است. این ویژگی مجهز به فناوری‌های NVIDIA GameWorks™ برای اجرای روان بازی‌ها و تجربه‌ای سینمایی از آنها است. علاوه بر این از ویژگی شگفت‌انگیز ثبت تصاویر 360 درجه نیز پشتیبانی می‌‌کند.

عملکرد

کارت‌های گرافیکی که مجهز به پاسکال هستند، با استفاده از FinFET‌های فوق‌العاده سریع و پشتیبانی از توانایی‌های DirectX™ 12 عملکردی پیشرفته را همراه با مصرف پایین انرژی در اختیار شما قرار می‌دهند تا سریع‌ترین، روان‌ترین و کارآمدترین تجربه را از اجرای بازی‌ها داشته باشید.

dukelogo

نیروی سه‌گانه
برای یک بازی خنک

فن‌های سه‌گانه PWM ساخت Duke حرارت را به بیرون از کارت می‌دمند تا بیشترین عملکرد پایدار را برای پیروزی در بازی‌ها داشته باشید.

Zero Frozr پنهان بمانید

فناوری ZeroFrozr اولین بار در سال 2008 توسط MSI معرفی شد. فناوری ZeroFrozr زمانی که به عملکرد فن‌ها نیاز نیست با توقف چرخش پره‌ها، نویز فن را در شرایط بار پردازشی پایین حذف می‌کند و به معنی واقعی میزان نویز را به صفر دسی‌بل می‌رساند.

چرخش فن‌ها
هنگام بازی‌های شدید یا تست‌ها

توقف فن
سکوت کامل در شرایط غیرفعال، مالتی مدیا یا بازی‌های سبک

ZERO FROZE

سرسخت و مستحکم

یک نوار ضدخمیدگی قدرتمند به سینک حرارتی متصل شده است تا کارت مستحکم باقی بماند ضمن اینکه به خنک شدن کارت نیز کمک می‌کند.

هنر متعالی

صفحه پشتی با رنگ سیاه مات و سایه‌روشن‌های کربن، طراحی را تکمیل می‌کند و استحکام بیشتری به کارت می‌دهد.

RGB

رنگ خود را نمایش دهید

با استفاده از RGB Mystic Light مخصوص MSI نمای مورد نظر خود را با افکت‌های جذاب LED انتخاب کنید تا با محیط بازی هماهنگ باشید و سیستم خود را تکمیل کنید.

ساختاری ماندگار با دوام سطح نظامی

در کانکتورها و فازهای توان از برترین قطعات با استانداردهای نظامی استفاده شده است تا پایداری در بالاترین سطح عملکرد توسط مدار ارائه شود.

آینده بازی‌ها

gSYNC

با حذف محوشدگی تصویر، تاخیرها و پرش‌های صحنه می‌توانید روان‌ترین، سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه بازی را داشته باشید.

gSYNC

وضوح تصویر فوق‌العاده بالا (UHD) چهار برابر کیفیت بیشتری نسبت به محتوای 1080p دارند و هنگام اجرای بازی‌ها تصاویری با شفافیت و درخشندگی بیشتر را نمایش می‌دهد.

آماده برای واقعیت مجازی با MSI

برای تجربه و لذت از دنیای شگفت‌انگیز واقعیت مجازی، نیاز به سخت‌افزار قدرتمند دارید. MSI به عنوان یک برند پیشتاز در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و ورزش‌های الکترونیکی، پیشنهادهای مناسبی دارد تا اطمینان داشته باشید سیستم شما با واقعیت‌مجازی سازگار است. برترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در سخت‌افزارهای مخصوص بازی MSI مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا عملکردی روان داشته باشید. MSI‌ در همکاری با شرکای خود در حوزه واقعیت‌مجازی، تجربه‌ای فوق‌‌العاده و طبیعی را از VR ارائه می‌دهد تا حسی زنده از بازی‌ها داشته باشید.

Afterburner

Afterburner

MSI Afterburner مشهورترین و پرکاربردترین ابزار اورکلاک کارت گرافیک در جهان است که کنترل کامل کارت‌های گرافیکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این برنامه جزییات فوق‌العاده‌ای از سخت‌افزار شما مانند پروفایل فن‌ها، شاخص‌های مقایسه‌ای و توانایی ضبط ویدیو را ارائه می‌دهد.

 

© AMD, and the AMD Arrow logo, Radeon, FreeSync, and combinations thereof are trademarks of Advanced Micro Devices, Inc. DirectX and Microsoft are registered trademarks of Microsoft Corporation in the US and other jurisdictions. PCI Express is a registered trademark of PCI-SIG Corporation. Vulkan and the Vulkan logo are trademarks of the Khronos Group Inc. Other product names are for identification purposes only and may be trademarks of their respective companies.

All images and descriptions are for illustrative purposes only. Visual representation of the products may not be perfectly accurate. Product specification, functions and appearance may vary by models and differ from country to country . All specifications are subject to change without notice. Please consult the product specifications page for full details.Although we endeavor to present the most precise and comprehensive information at the time of publication, a small number of items may contain typography or photography errors. Products may not be available in all markets. We recommend you to check with your local supplier for exact offers.

˄
us