Core/Memory

 • Boost Clock / Base Clock / Memory Frequency
  1683 MHz / 1607 MHz / 8008 MHz
 • 8GB GDDR5

TWIN FROZR VI

 • شیک بازی کنید شتابدهی با قدرت GAMING X و خنک‌کنندگی آن بطور کامل برای برترین بازی
 • لوله‌های حرارتی مسطح شکل مربعی در بخش انتهایی لوله باعث انتقال حداکثر حرارت از صفحه مسی می‌شود.

TORX FAN 2.0: نهایت سکوت

 • پره‌های فن توزیعی: انحنای تند تیغه به جریان هوا شتاب می‌دهد.
 • پره‌های فن رایج: جریان هوای ثابت را برای سینک بزرگ زیرین فراهم می‌کند.
 • دو بلبرینگ: هسته قدرتمند و بادوام برای سال‌ها بازی

قطعات در کلاس استاندارد نظامی

 • مورد تائید استاندارد MIL-STD-810G برای بیشترین پایداری و کیفیت
 • ساخته شده توسط خازن‌های Hi-c، خازن‌های Solid CAP و قطعات جدید SFC

یک PC فوق‌العاده برای گیمینگ

بازی را با GeForce® GTX آماده به کار کنید.
کارت‌های گرافیک GeForce GTX پیشرفته‌ترین کارت‌های ساخته شده هستند. عملکرد بی‌مانند، قدرت زیاد و نسل بعدی گیمینگ را با این کارت‌ها تجربه کنید.

Nvidia

 

آماده برای واقعیت مجازی

با هدست‌های پیشرفته مجهز به فناوری‌های NVIDIA VRWorks™ نسل جدیدی از عملکرد در واقعیت مجازی همراه با زمان تاخیر اندک و امکان اجرای سریع و آسان را کشف کنید. صدای VR، فیزیک و فناوری‌های لمسی به شما امکان می‌دهند تمام لحظات را بشنوید و لمس کنید.

جدیدترین فناوری‌های بازی

پاسکال برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نمایشگرها مانند واقعیت مجازی، وضوح فوق‌العاده بالا و استفاده همزمان از چندین مانیتور ساخته شده است. این ویژگی مجهز به فناوری‌های NVIDIA GameWorks™ برای اجرای روان بازی‌ها و تجربه‌ای سینمایی از آنها است. علاوه بر این از ویژگی شگفت‌انگیز ثبت تصاویر 360 درجه نیز پشتیبانی می‌‌کند.

عملکرد

کارت‌های گرافیکی که مجهز به پاسکال هستند، با استفاده از FinFET‌های فوق‌العاده سریع و پشتیبانی از توانایی‌های DirectX™ 12 عملکردی پیشرفته را همراه با مصرف پایین انرژی در اختیار شما قرار می‌دهند تا سریع‌ترین، روان‌ترین و کارآمدترین تجربه را از اجرای بازی‌ها داشته باشید.

 • کارت گرافیک پیشرفته برای بازی

  طراحی و عملکرد فراتر از تمام کارت‌ها

 • درخشش خشمگین برای بازی

  نورها و جلوه‌های درخشان را تغییر دهید تا با سلیقه و سیستم شما هماهنگ باشند.

 • TORX 2.0 FAN

  طراحی انحصاری فن‌های مخصوص MSI باعث 22% افزایش فشار هوا برای حداکثر عملکرد در نهایت سکوت می‌شود.

 • ICE-COLD CLASS

  قلب تپنده هر نوع سیستم مخصوص بازی

trox

فن TORX 2.0

همکاری برای استحکام بیشتر

مانند بازی‌ها، فناوری فن MSI TORX 2.0 نیز از قدرت همکاری استفاده می‌کند تا طراحی حرارتی TRI-FROZR به سطح جدیدی از خنک‌کنندگی دست یابد.

طراحی فن TORX 2.0 برای فعالیت بی‌صدا در گرمای نبرد، 22% فشار هوای بیشتری ارائه می‌دهد.

پره‌های فن توزیعی
پره دارای یک انحنای تند است که به جریان هوا شتاب می‌دهد و باعث بهبود کارایی آن می‌شود.

پره‌های فن رایج
جریان هوای ثابت را به سمت سینک بزرگ زیرین می‌دمد.

Double Ball Bearings

Double Ball Bearing به خنک‌کننده‌های منحصر به فرد MSi TORX 2.0 یک هسته قدرت‌مند و با دوام برای سال‌ها گیمینگ راحت هدیه می‌دهد. آن‌ها هم‌چنین در زمان چرخیدن زیر فشار کاملا ساکت مانده و کارت گرافیک شما را در زمان گیمینگ شدید و طولانی خنک نگه می‌دارد.

trox

 

Zero Frozr پنهان بمانید

فناوری ZeroFrozr اولین بار در سال 2008 توسط MSI معرفی شد و تاثیرات قابل‌توجهی بر جا گذاشت بطوریکه اکنون در صنعت کارت‌های گرافیکی به یک استاندارد تبدیل شده است. این فناوری با توقف چرخش در شرایط پردازش سبک، نویز فن را از بین می‌برد. به این معنی که بدون صدای مزاحم فن می‌توانید روی بازی تمرکز کنید.

چرخش فن‌ها
هنگام بازی‌های شدید یا تست‌ها

توقف فن
سکوت کامل در شرایط غیرفعال، مالتی مدیا یا بازی‌های سبک

ZERO FROZE

«اگر فن‌های TORX 2.0 متوقف شدند به این معنی است که باید سخت‌تر بازی کنید!»

درخشان و پرتحرک با جلوه‌های نورانی جذاب

هر یک از LEDها را می‌توانید با انتخاب افکت‌های متحرک در برنامه MSI Gaming App مانند واکنش به صداهای درون بازی یا موسیقی، نورهای ثابت، جلوه تنفس و فلاش بطور مجزا کنترل کنید. البته می‌توان آنها را هم خاموش کرد.

 

سینک حرارتی

زیر پوشش کارت‌های گرافیک جدید TRIO یک شاهکار مهندسی قرار گرفته است تا کارت گرافیک را خنک نگه دارد. کوچک‌ترین جزییات در طراحی سینک حرارتی نقش مهمی در یک تجربه خنک و بی‌صدا در بازی‌ها ایفا می‌کنند.

فناوری کنترل جریان هوا

فناوری کنترل جریان هوا با استفاده از آیروینامیک پیشرفته، هوای بیشتری را بطور مستقیم به سمت لوله‌های حرارتی TWIN FROZR VI هدایت می‌کند. یک دفلکتور مخصوص روی سینک، باعث افزایش سطح می‌شود که به معنی کاهش حرارت و بازی بهتر است.

لوله‌های حرارتی مسطح

هیت پایپ های 8 میلی متری با با شکل مربعی و منحصر به فرد در بخش انتهایی باعث انتقال حداکثر حرارت از سطح صفحه مسی می‌شوند.

صفحه مستحکم پشتی

در کارت‌های گرافیکی سری MSI GAMING برای دفع حرارت از پردازنده گرافیکی و فازهای توان، از یک صفحه مستحکم مسی با پوشش نیکل استفاده می‌شود که سینک حرارتی ماسفت‌ها در آن جوشکاری شده‌اند تا گرما را برای دفع حرارت به سمت لوله‌ها هدایت کند.

قطعات حرارتی پیشرفته

هنگام تولید یک ساختار حرارتی پیشرفته تمام جزییات مهم هستند به همین دلیل است که در طراحی حرارتی TRI-FROZR از بهترین قطعات استفاده شده تا اطمینان داشته باشید دوام بیشتری در رقابت خواهد داشت.

 

بخش خنک‌کننده نزدیک

زیر سینک حرارتی یک بخش خنک‌کننده نزدیک قرار دارد که برای استفاده از نهایت توان کارت‌های MSI GAMING به شما کمک می‌کند.

 1. 1نوار قدرتمند ضدخمیدگی
 2. 2صفحه خنک‌کننده حافظه برای اورکلاک شدید و پایدار
 3. 3سینک حرارتی PWM مجهز به ریزپره‌ها برای اطمینان از کاهش حرارت

ورودی توان اضافی

ساختار مدار با عملکرد بالا و خنک‌کننده‌های اضافی همراه با یک کانکتور 6 پین و یک کانکتور 8 پین طراحی شده است تا بتوانید فراتر از محدودیت‌ها اورکلاک کنید.

 1. 1مدار چاپی بزرگ‌تر برای خنک‌کنندگی بهتر
 2. 2یک کانکتور 6 پین و یک کانکتور 8 پین (225 وات)

طراحی پیشرفته PWM

بیشترین پایداری، قابلیت بالای اورکلاکینگ و بهبود راندمان مصرف انرژی در طراحی 10 فاز PWM و کیفیت بالای قطعات با استاندارد نظامی تضمین می‌شود.

1
2
3
1
2
MSi Military Class 4
خازن‌های Hi-C
چوک‌های هسته سوپر فریت
خازن‌های سالید ژاپنی
gSYNC

چندین پردازنده گرافیکی

طرفداران بازی همیشه به دنبال عملکرد بیشتر هستند تا تجربه‌ای لذت‌بخش از بازی داشته باشند. استفاده از چندین کارت گرافیک در پیکربندی SLI یا Crossfire راهی مناسب برای افزایش توان گرافیکی است. کارت‌های گرافیک MSI GAMING بطور کامل از فناوری‌های استفاده از چندین پردازنده گرافیکی پشتیبانی می‌کند.

*این قابلیت ممکن است بر اساس ویژگی‌های هر مدل متفاوت باشد.

4k
gSYNC

بازی‌های آینده

با حذف محوشدگی تصویر، تاخیرها و پرش‌های صحنه می‌توانید روان‌ترین، سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه بازی را داشته باشید.

وضوح تصویر فوق‌العاده بالا (UHD) چهار برابر کیفیت بیشتری نسبت به محتوای 1080p دارد و هنگام اجرای بازی‌ها تصاویری با شفافیت و درخشندگی بیشتر را نمایش می‌دهد.محدوده دینامیکی بالا (HDR) با کنتراست بیشتر و رنگ‌های درخشان‌تر نسبت به هر آنچه قبلا دیده‌اید، دنیای بازی‌های شما را ارتقا می‌دهند.

آماده برای واقعیت مجازی با MSI

برای تجربه و لذت از دنیای شگفت‌انگیز واقعیت مجازی، نیاز به سخت‌افزار قدرتمند دارید. MSI به عنوان یک برند پیشتاز در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و ورزش‌های الکترونیکی، پیشنهادهای مناسبی دارد تا اطمینان داشته باشید سیستم شما با واقعیت‌مجازی سازگار است. برترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در سخت‌افزارهای مخصوص بازی MSI مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا عملکردی روان داشته باشید. MSI‌ در همکاری با شرکای خود در حوزه واقعیت‌مجازی، تجربه‌ای فوق‌‌العاده و طبیعی را از VR ارائه می‌دهد تا حسی زنده از بازی‌ها داشته باشید.

AioDragonEye

نگاهی متفاوت به بازی

توسط MSI Dragon Eye می‌توانید همزمان با اجرای بازی‌ها، ویدیوهای یوتیوب یا Twitch Stream را تماشا کنید. کافی است یک لینک یا جریان پخش زنده را به برنامه Dragon Eye اضافه کنید سپس سایز، موقعیت، صدا و شفافیت آن را تعیین نمائید و بازی را شروع کنید. با چند کلید میان‌بر می‌توانید ویدیوها را پخش یا متوقف و صدا را تنظیم کنید.

WTFast یک شبکه خصوصی برای گیمرها است. ارتشی از متخصصان فناوری اطلاعات با یکدیگر همکاری کرده‌اند تا ارتباط بازی شما از شروع تا پایان را تقویت کنند. WTFast وضعیت ارتباط مناسب برای بازی‌های آنلاین را گزارش می‌دهد و می‌توانید متوجه شوید ارتباط بازی شما دقیقا چه وضعیتی دارد.

 • ساخته شده برای کاربران بازی‌های آنلاین
 • کاهش زمان متوسط پینگ
 • کاهش قابل‌توجه ریزش، افت ارتباط و از بین رفتن بسته‌ها
 • مجوز پریمیوم اختصاصی MSI به مدت 2 ماه

GET 2-MONTH PREMIUM LICENSE FOR FREE

Afterburner

Afterburner

MSI Afterburner مشهورترین و پرکاربردترین ابزار اورکلاک کارت گرافیک در جهان است که کنترل کامل کارت‌های گرافیکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این برنامه جزییات فوق‌العاده‌ای از سخت‌افزار شما مانند پروفایل فن‌ها، شاخص‌های مقایسه‌ای و توانایی ضبط ویدیو را ارائه می‌دهد.

 

 

© AMD, and the AMD Arrow logo, Radeon, FreeSync, and combinations thereof are trademarks of Advanced Micro Devices, Inc. DirectX and Microsoft are registered trademarks of Microsoft Corporation in the US and other jurisdictions. PCI Express is a registered trademark of PCI-SIG Corporation. Vulkan and the Vulkan logo are trademarks of the Khronos Group Inc. Other product names are for identification purposes only and may be trademarks of their respective companies.

All images and descriptions are for illustrative purposes only. Visual representation of the products may not be perfectly accurate. Product specification, functions and appearance may vary by models and differ from country to country . All specifications are subject to change without notice. Please consult the product specifications page for full details.Although we endeavor to present the most precise and comprehensive information at the time of publication, a small number of items may contain typography or photography errors. Products may not be available in all markets. We recommend you to check with your local supplier for exact offers.

˄
us