هسته/حافظه

 • فرکانس افزوده / فرکانس پایه / فرکانس حافظه
  1556 MHz / 1442 MHz / 7108 MHz (OC Mode)
  1531 MHz / 1417 MHz / 7008 MHz (Gaming Mode)
  1455 MHz / 1354 MHz / 7008 MHz (Silent Mode)
 • 2048 MB GDDR5

 

خروجی‌های ویدیویی

 • DisplayPort x 1
 • HDMI x 1
 • Dual-link DVI-D x 1

 

امکانات

 • سازگار با DirectX 12
 • Gamestream to NVIDIA® SHIELD

یک PC فوق‌العاده برای گیمینگ

بازی را با GeForce® GTX آماده به کار کنید.
کارت‌های گرافیک GeForce GTX پیشرفته‌ترین کارت‌های ساخته شده هستند. عملکرد بی‌مانند، قدرت زیاد و نسل بعدی گیمینگ را با این کارت‌ها تجربه کنید.

Nvidia

 

جدیدترین فناوری‌های بازی

پاسکال، برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نمایشگرها مانند واقعیت مجازی، وضوح فوق‌العاده بالا و استفاده همزمان از چندین مانیتور ساخته شده است. این ویژگی مجهز به فناوری‌های NVIDIA GameWorks™ برای اجرای روان بازی‌ها و تجربه‌ای سینمایی از آنها است. علاوه بر این از ویژگی شگفت‌انگیز ثبت تصاویر 360 درجه پشتیبانی می‌‌کند.

عملکرد

کارت‌های گرافیکی که مجهز به پاسکال هستند، با استفاده از FinFET‌های فوق‌العاده سریع و پشتیبانی از توانایی‌های DirectX™ 12 عملکردی پیشرفته را همراه با مصرف پایین انرژی در اختیار شما قرار می‌دهند تا سریع‌ترین، روان‌ترین و کارآمدترین تجربه را از اجرای بازی‌ها داشته باشید.

 

 

 

 

 • کارت‌های گرافیک فوق‌العاده گیمینگ

  با طراحی و عملکرد سطح بالا و مخصوص خود

  •  
  •  
  • درخشش خشمگین برای بازی

   نورها و جلوه‌های درخشان را تغییر دهید تا با سلیقه و سیستم شما هماهنگ باشند.

  •  
  •  
  • TORX 2.0 FAN

   طراحی انحصاری فن‌های مخصوص MSI باعث 22% افزایش فشار هوا برای حداکثر عملکرد در نهایت سکوت می‌شود.

trox

TORX 2.0 FAN

همکاری برای استحکام بیشتر

مانند بازی‌ها، فناوری فن MSI TORX 2.0 نیز از قدرت همکاری استفاده می‌کند تا طراحی حرارتی TRI-FROZR به سطح جدیدی از خنک‌کنندگی دست یابد.

طراحی فن TORX 2.0 برای فعالیت بی‌صدا در گرمای نبرد، 22% فشار هوای بیشتری ارائه می‌دهد.

پره‌های فن توزیعی
پره دارای یک انحنای تند است که به جریان هوا شتاب می‌دهد و باعث بهبود کارایی آن می‌شود.

پره‌های فن رایج
جریان هوای ثابت را به سمت سینک بزرگ زیرین می‌دمد.

Zero Frozr پنهان بمانید

فناوری ZeroFrozr اولین بار در سال 2008 توسط MSI معرفی شد و تاثیرات قابل‌توجهی بر جا گذاشت بطوریکه اکنون در صنعت کارت‌های گرافیکی به یک استاندارد تبدیل شده است. این فناوری با توقف چرخش در شرایط پردازش سبک، نویز فن را از بین می‌برد. به این معنی که بدون صدای مزاحم فن می‌توانید روی بازی تمرکز کنید.

چرخش فن‌ها
هنگام بازی‌های شدید یا تست‌ها

توقف فن
سکوت کامل در شرایط غیرفعال، مالتی مدیا یا بازی‌های سبک

ZERO FROZE

«اگر فن‌های TORX 2.0 متوقف شدند به این معنی است که باید سخت‌تر بازی کنید!»

سینک حرارتی

زیر پوشش کارت‌های گرافیک جدید TRIO یک شاهکار مهندسی قرار گرفته است تا کارت گرافیک را خنک نگه دارد. کوچک‌ترین جزییات در طراحی سینک حرارتی نقش مهمی در یک تجربه خنک و بی‌صدا در بازی‌ها ایفا می‌کنند.

فناوری کنترل جریان هوا

فناوری کنترل جریان هوا با استفاده از آیروینامیک پیشرفته، هوای بیشتری را بطور مستقیم به سمت لوله‌های حرارتی TWIN FROZR VI هدایت می‌کند. یک دفلکتور مخصوص روی سینک، باعث افزایش سطح می‌شود که به معنی کاهش حرارت و بازی بهتر است.

آینده بازی‌ها

gSYNC

با حذف محوشدگی تصویر، تاخیرها و پرش‌های صحنه می‌توانید روان‌ترین، سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه بازی را داشته باشید.

gSYNC

وضوح تصویر فوق‌العاده بالا (UHD) چهار برابر کیفیت بیشتری نسبت به محتوای 1080p دارند و هنگام اجرای بازی‌ها تصاویری با شفافیت و درخشندگی بیشتر را نمایش می‌دهد.

برنامه Gaming App

برنامه MSI Gaming App امکان اجرای پروفایل‌ها تنها با یک کلیک را فراهم می‌کند تا از این طریق بتوانید عملکرد سیستم در بازی‌ها را افزایش دهید یا هنگام کاربردهای سبک از کارت گرافیک در حالت بی‌صدا استفاده کنید. همچنین این برنامه مجهز به سربرگ EyeRest است که توسط آن به فناوری بهبود کیفیت تصاویر به آسانی دسترسی پیدا می‌کنید. سربرگ کنترل LED برای مدیریت کامل نورهای MSI GAMING LED و تنظیم حالت دلخواه است.

gaming App

حالت اورکلاک

نهایت عملکرد از طریق افزایش سرعت فرکانس‌ها و ارتقا عملکرد فن‌

حالت بازی

بهترین توازن میان عملکرد درون بازی‌ها و اجرای بی‌صدای کارت

حالت بی‌صدا

بهترین محیط برای کمترین سطح نویز فن

gaming app

سرعت‌ها و دماها روی تصویر

می‌توانید بطور همزمان روی فرکانس هسته، حافظه، دمای پردازنده، کارت گرافیک و بسیاری موارد دیگر در بازی‌ها و سایر برنامه‌هایی که به‌صورت تمام‌صفحه اجرا می‌شوند نظارت داشته باشید و تنظیمات مربوط به عملکرد را انجام دهید.

gaming app

googleplay

برنامه Mobile Gaming APP

برنامه اختصاصی MSI Gaming App اکنون روی اندروید نیز قابل استفاده است تا بتوانید کنترل کارت گرافیک را از طریق موبایل خود نیز انجام دهید بدون اینکه نیازی به جابجایی میان پنجره‌ها در ویندوز داشته باشید.

AioDragonEye

نگاهی متفاوت به بازی

توسط MSI Dragon Eye می‌توانید همزمان با اجرای بازی‌ها، ویدیوهای یوتیوب یا Twitch Stream را تماشا کنید. کافی است یک لینک یا جریان پخش زنده را به برنامه Dragon Eye اضافه کنید سپس سایز، موقعیت، صدا و شفافیت آن را تعیین نمائید و بازی را شروع کنید. با چند کلید میان‌بر می‌توانید ویدیوها را پخش یا متوقف و صدا را تنظیم کنید.

WTFast یک شبکه خصوصی برای گیمرها است. ارتشی از متخصصان فناوری اطلاعات با یکدیگر همکاری کرده‌اند تا ارتباط بازی شما از شروع تا پایان را تقویت کنند. WTFast وضعیت ارتباط مناسب برای بازی‌های آنلاین را گزارش می‌دهد و می‌توانید متوجه شوید ارتباط بازی شما دقیقا چه وضعیتی دارد.

 • ساخته شده برای کاربران بازی‌های آنلاین
 • کاهش زمان متوسط پینگ
 • کاهش قابل‌توجه ریزش، افت ارتباط و از بین رفتن بسته‌ها
 • مجوز پریمیوم اختصاصی MSI به مدت 2 ماه

GET 2-MONTH PREMIUM LICENSE FOR FREE

Afterburner

Afterburner

MSI Afterburner مشهورترین و پرکاربردترین ابزار اورکلاک کارت گرافیک در جهان است که کنترل کامل کارت‌های گرافیکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این برنامه جزییات فوق‌العاده‌ای از سخت‌افزار شما مانند پروفایل فن‌ها، شاخص‌های مقایسه‌ای و توانایی ضبط ویدیو را ارائه می‌دهد.

 

© AMD, and the AMD Arrow logo, Radeon, FreeSync, and combinations thereof are trademarks of Advanced Micro Devices, Inc. DirectX and Microsoft are registered trademarks of Microsoft Corporation in the US and other jurisdictions. PCI Express is a registered trademark of PCI-SIG Corporation. Vulkan and the Vulkan logo are trademarks of the Khronos Group Inc. Other product names are for identification purposes only and may be trademarks of their respective companies.

All images and descriptions are for illustrative purposes only. Visual representation of the products may not be perfectly accurate. Product specification, functions and appearance may vary by models and differ from country to country . All specifications are subject to change without notice. Please consult the product specifications page for full details.Although we endeavor to present the most precise and comprehensive information at the time of publication, a small number of items may contain typography or photography errors. Products may not be available in all markets. We recommend you to check with your local supplier for exact offers.

˄
us