Core/Memory

 • Boost Clock / Base Clock / Memory Frequency
  1683 MHz / 1569 MHz / 11124 MHz (OC Mode)
  1657 MHz / 1544 MHz / 11016 MHz (Gaming Mode)
  1582 MHz / 1480 MHz / 11016 MHz (Silent Mode)
 • 11GBB GDDR5X

نهایت بازی: TWIN FROZR VI

 • لوله‌های مسطح: شکل مربعی در بخش انتهایی لوله باعث انتقال حداکثر حرارت از صفحه مسی می‌شود.
 • Zero Frozr: توقف فن در شرایط بار پردازش کم، یک محیط بدون نویز را ایجاد می‌کند.
 • کنترل جریان هوا: فناوری هدایت فشار هوا روی لوله‌های مسی باعث کاهش حرارت و بازی بهتر می‌شود.

TORX FAN 2.0: نهایت سکوت

 • پره‌های فن توزیعی: انحنای تند تیغه به جریان هوا شتاب می‌دهد.
 • پره‌های فن رایج: جریان هوای ثابت را برای سینک بزرگ زیرین فراهم می‌کند.
 • دو بلبرینگ: هسته قدرتمند و بادوام برای سال‌ها بازی

برنامه گیمینگ

 • افزایش فوری عملکرد: می‌توانید کارایی را افزایش دهید یا هنگام کاربردهای سبک، کارت را در حالت بی‌صدا اجرا کنید.
 • کنترل نورپردازی : دسترسی کامل برای کنترل نورپردازی RGB سیستم شما بر اساس سلیقه مورد نظر شما

یک PC فوق‌العاده برای گیمینگ

بازی را با GeForce® GTX آماده به کار کنید.
کارت‌های گرافیک GeForce GTX پیشرفته‌ترین کارت‌های ساخته شده هستند. عملکرد بی‌مانند، قدرت زیاد و نسل بعدی گیمینگ را با این کارت‌ها تجربه کنید.

Nvidia

 

آماده برای واقعیت مجازی

با هدست‌های پیشرفته مجهز به فناوری‌های NVIDIA VRWorks™ نسل جدیدی از عملکرد در واقعیت مجازی همراه با زمان تاخیر اندک و امکان اجرای سریع و آسان را کشف کنید. صدای VR، فیزیک و فناوری‌های لمسی به شما امکان می‌دهند تمام لحظات را بشنوید و لمس کنید.

جدیدترین فناوری‌های بازی

پاسکال برای پاسخ به نیازهای نسل جدید نمایشگرها مانند واقعیت مجازی، وضوح فوق‌العاده بالا و استفاده همزمان از چندین مانیتور ساخته شده است. این ویژگی مجهز به فناوری‌های NVIDIA GameWorks™ برای اجرای روان بازی‌ها و تجربه‌ای سینمایی از آنها است. علاوه بر این از ویژگی شگفت‌انگیز ثبت تصاویر 360 درجه نیز پشتیبانی می‌‌کند.

عملکرد

کارت‌های گرافیکی که مجهز به پاسکال هستند، با استفاده از FinFET‌های فوق‌العاده سریع و پشتیبانی از توانایی‌های DirectX™ 12 عملکردی پیشرفته را همراه با مصرف پایین انرژی در اختیار شما قرار می‌دهند تا سریع‌ترین، روان‌ترین و کارآمدترین تجربه را از اجرای بازی‌ها داشته باشید.

 • کارت‌های گرافیک فوق‌العاده گیمینگ

  با طراحی و عملکرد سطح بالا و مخصوص خود

 • درخشش خشمگین برای بازی

  نورها و جلوه‌های درخشان را تغییر دهید تا با سلیقه و سیستم شما هماهنگ باشند.

 • TORX 2.0 FAN

  طراحی انحصاری فن‌های مخصوص MSI باعث 22% افزایش فشار هوا برای حداکثر عملکرد در نهایت سکوت می‌شود.

 • حس و حال مخصوص بازی

  قلب تپنده هر نوع سیستم مخصوص بازی

 • هوای شما را داریم

  شامل صفحه پشتی فلزی برای استحکام بیشتر و ظاهر جذاب‌تر

trox

TORX 2.0 FAN

همکاری برای استحکام بیشتر

مانند بازی‌ها، فناوری فن MSI TORX 2.0 نیز از قدرت همکاری استفاده می‌کند تا طراحی حرارتی TRI-FROZR به سطح جدیدی از خنک‌کنندگی دست یابد.

طراحی فن TORX 2.0 برای فعالیت بی‌صدا در گرمای نبرد، 22% فشار هوای بیشتری ارائه می‌دهد.

پره‌های فن توزیعی
پره دارای یک انحنای تند است که به جریان هوا شتاب می‌دهد و باعث بهبود کارایی آن می‌شود.

پره‌های فن رایج
جریان هوای ثابت را به سمت سینک بزرگ زیرین می‌دمد.

Double Ball Bearings

Double Ball Bearing به خنک‌کننده‌های منحصر به فرد MSi TORX 2.0 یک هسته قدرت‌مند و با دوام برای سال‌ها گیمینگ راحت هدیه می‌دهد. آن‌ها هم‌چنین در زمان چرخیدن زیر فشار کاملا ساکت مانده و کارت گرافیک شما را در زمان گیمینگ شدید و طولانی خنک نگه می‌دارد.

trox

 

Zero Frozr پنهان بمانید

فناوری ZeroFrozr اولین بار در سال 2008 توسط MSI معرفی شد و تاثیرات قابل‌توجهی بر جا گذاشت بطوریکه اکنون در صنعت کارت‌های گرافیکی به یک استاندارد تبدیل شده است. این فناوری با توقف چرخش در شرایط پردازش سبک، نویز فن را از بین می‌برد. به این معنی که بدون صدای مزاحم فن می‌توانید روی بازی تمرکز کنید.

چرخش فن‌ها
هنگام بازی‌های شدید یا تست‌ها

توقف فن
سکوت کامل در شرایط غیرفعال، مالتی مدیا یا بازی‌های سبک

ZERO FROZE

«اگر فن‌های TORX 2.0 متوقف شدند به این معنی است که باید سخت‌تر بازی کنید!»

درخشان و پرتحرک با جلوه‌های نورانی جذاب

هر یک از LEDها را می‌توانید با انتخاب افکت‌های متحرک در برنامه MSI Gaming App مانند واکنش به صداهای درون بازی یا موسیقی، نورهای ثابت، جلوه تنفس و فلاش بطور مجزا کنترل کنید. البته می‌توان آنها را هم خاموش کرد.

جلوه‌ها
LED Color
 

سینک حرارتی

زیر پوشش کارت‌های گرافیک جدید TRIO یک شاهکار مهندسی قرار گرفته است تا کارت گرافیک را خنک نگه دارد. کوچک‌ترین جزییات در طراحی سینک حرارتی نقش مهمی در یک تجربه خنک و بی‌صدا در بازی‌ها ایفا می‌کنند.

فناوری کنترل جریان هوا

فناوری کنترل جریان هوا با استفاده از آیروینامیک پیشرفته، هوای بیشتری را بطور مستقیم به سمت لوله‌های حرارتی TWIN FROZR VI هدایت می‌کند. یک دفلکتور مخصوص روی سینک، باعث افزایش سطح می‌شود که به معنی کاهش حرارت و بازی بهتر است.

لوله‌های حرارتی مسطح

لوله‌های مسی با قطری تا 8 میلی‌متر با شکل مربعی در بخش انتهایی باعث انتقال حداکثر حرارت از سطح صفحه مسی می‌شوند.

صفحه مستحکم پشتی

در کارت‌های گرافیکی سری MSI GAMING برای دفع حرارت از پردازنده گرافیکی و فازهای توان، از یک صفحه مستحکم مسی با پوشش نیکل استفاده می‌شود که سینک حرارتی ماسفت‌ها در آن جوشکاری شده‌اند تا گرما را برای دفع حرارت به سمت لوله‌ها هدایت کند.

قطعات حرارتی پیشرفته

هنگام تولید یک ساختار حرارتی پیشرفته تمام جزییات مهم هستند به همین دلیل است که در طراحی حرارتی TRI-FROZR از بهترین قطعات استفاده شده تا اطمینان داشته باشید دوام بیشتری در رقابت خواهد داشت.

 

بخش خنک‌کننده نزدیک

زیر سینک حرارتی یک بخش خنک‌کننده نزدیک قرار دارد که برای استفاده از نهایت توان کارت‌های MSI GAMING به شما کمک می‌کند.

 1. 1نوار قدرتمند ضدخمیدگی
 2. 2صفحه خنک‌کننده حافظه برای اورکلاک شدید و پایدار
 3. 3سینک حرارتی PWM مجهز به ریزپره‌ها برای اطمینان از کاهش حرارت

ورودی توان اضافی

ساختار مدار با عملکرد بالا و خنک‌کننده‌های اضافی همراه با یک کانکتور 8 پین طراحی شده است تا بتوانید فراتر از محدودیت‌ها اورکلاک کنید.

 1. 1مدار چاپی بزرگ‌تر برای خنک‌کنندگی بهتر
 2. 2یک کانکتور توان 8 پین (150 وات)

طراحی پیشرفته PWM

بیشترین پایداری، قابلیت بالای اورکلاکینگ و بهبود راندمان مصرف انرژی در طراحی 10 فاز PWM و کیفیت بالای قطعات با استاندارد نظامی تضمین می‌شود.

1
2
3
1
2
MSi Military Class 4
Hi-C CAPs
Super Ferrite Chokes
Japanese Solid Caps

Backplate

یک کارت گرافیک قدرتمند نیازمند ساختار قوی برای تداوم عملکرد خود می‌باشد. کارت‌های گرافیک MSI GAMING X با یک صفحه پشتی (Back Plate) فلزی محکم جاسازی شده‌اند تا آن را بیش از پیش مقاوم سازد. پرداخت تیره آن، طراحی TWIN FROZR VI را به تکامل می‌رساند.

back

 

آینده بازی‌ها

gSYNC

با حذف محوشدگی تصویر، تاخیرها و پرش‌های صحنه می‌توانید روان‌ترین، سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین تجربه بازی را داشته باشید.

gSYNC

وضوح تصویر فوق‌العاده بالا (UHD) چهار برابر کیفیت بیشتری نسبت به محتوای 1080p دارند و هنگام اجرای بازی‌ها تصاویری با شفافیت و درخشندگی بیشتر را نمایش می‌دهد.

آماده برای واقعیت مجازی با MSI

برای تجربه و لذت از دنیای شگفت‌انگیز واقعیت مجازی، نیاز به سخت‌افزار قدرتمند دارید. MSI به عنوان یک برند پیشتاز در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و ورزش‌های الکترونیکی، پیشنهادهای مناسبی دارد تا اطمینان داشته باشید سیستم شما با واقعیت‌مجازی سازگار است. برترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در سخت‌افزارهای مخصوص بازی MSI مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا عملکردی روان داشته باشید. MSI‌ در همکاری با شرکای خود در حوزه واقعیت‌مجازی، تجربه‌ای فوق‌‌العاده و طبیعی را از VR ارائه می‌دهد تا حسی زنده از بازی‌ها داشته باشید.

یک کلیک تا واقعیت مجازی

مجهز به GAMING APP

برای دستیابی به بهترین تجربه در واقعیت‌مجازی، سیستم شما باید بتوانید حداکثر عملکرد را ارائه دهد. MSI Gaming App سیستم شما را تنها با یک کلیک برای استفاده از VR آماده می‌کند و از این طریق تمام قطعات اصلی با حداکثر توان خود اجرا می‌شوند تا اطمینان داشته باشید سایر نرم‌افزارها نیز روی ماجراجویی شما در دنیای واقعیت مجازی تاثیر نمی‌گذارند.

vr

برنامه Gaming App

برنامه MSI Gaming App امکان اجرای پروفایل‌ها تنها با یک کلیک را فراهم می‌کند تا از این طریق بتوانید عملکرد سیستم در بازی‌ها را افزایش دهید یا هنگام کاربردهای سبک از کارت گرافیک در حالت بی‌صدا استفاده کنید. همچنین این برنامه مجهز به سربرگ EyeRest است که توسط آن به فناوری بهبود کیفیت تصاویر به آسانی دسترسی پیدا می‌کنید. سربرگ کنترل LED برای مدیریت کامل نورهای MSI GAMING LED و تنظیم حالت دلخواه است.

gaming App

حالت اورکلاک

نهایت عملکرد از طریق افزایش سرعت فرکانس‌ها و ارتقا عملکرد فن‌

حالت بازی

بهترین توازن میان عملکرد درون بازی‌ها و اجرای بی‌صدای کارت

حالت بی‌صدا

بهترین محیط برای کمترین سطح نویز فن

gaming app

سرعت‌ها و دماها روی تصویر

می‌توانید بطور همزمان روی فرکانس هسته، حافظه، دمای پردازنده، کارت گرافیک و بسیاری موارد دیگر در بازی‌ها و سایر برنامه‌هایی که به‌صورت تمام‌صفحه اجرا می‌شوند نظارت داشته باشید و تنظیمات مربوط به عملکرد را انجام دهید.

gaming app

googleplay

برنامه Mobile Gaming APP

برنامه اختصاصی MSI Gaming App اکنون روی اندروید نیز قابل استفاده است تا بتوانید کنترل کارت گرافیک را از طریق موبایل خود نیز انجام دهید بدون اینکه نیازی به جابجایی میان پنجره‌ها در ویندوز داشته باشید.

AioDragonEye

نگاهی متفاوت به بازی

توسط MSI Dragon Eye می‌توانید همزمان با اجرای بازی‌ها، ویدیوهای یوتیوب یا Twitch Stream را تماشا کنید. کافی است یک لینک یا جریان پخش زنده را به برنامه Dragon Eye اضافه کنید سپس سایز، موقعیت، صدا و شفافیت آن را تعیین نمائید و بازی را شروع کنید. با چند کلید میان‌بر می‌توانید ویدیوها را پخش یا متوقف و صدا را تنظیم کنید.

WTFast یک شبکه خصوصی برای گیمرها است. ارتشی از متخصصان فناوری اطلاعات با یکدیگر همکاری کرده‌اند تا ارتباط بازی شما از شروع تا پایان را تقویت کنند. WTFast وضعیت ارتباط مناسب برای بازی‌های آنلاین را گزارش می‌دهد و می‌توانید متوجه شوید ارتباط بازی شما دقیقا چه وضعیتی دارد.

 • ساخته شده برای کاربران بازی‌های آنلاین
 • کاهش زمان متوسط پینگ
 • کاهش قابل‌توجه ریزش، افت ارتباط و از بین رفتن بسته‌ها
 • مجوز پریمیوم اختصاصی MSI به مدت 2 ماه

GET 2-MONTH PREMIUM LICENSE FOR FREE

Afterburner

Afterburner

MSI Afterburner مشهورترین و پرکاربردترین ابزار اورکلاک کارت گرافیک در جهان است که کنترل کامل کارت‌های گرافیکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این برنامه جزییات فوق‌العاده‌ای از سخت‌افزار شما مانند پروفایل فن‌ها، شاخص‌های مقایسه‌ای و توانایی ضبط ویدیو را ارائه می‌دهد.

 

© AMD, and the AMD Arrow logo, Radeon, FreeSync, and combinations thereof are trademarks of Advanced Micro Devices, Inc. DirectX and Microsoft are registered trademarks of Microsoft Corporation in the US and other jurisdictions. PCI Express is a registered trademark of PCI-SIG Corporation. Vulkan and the Vulkan logo are trademarks of the Khronos Group Inc. Other product names are for identification purposes only and may be trademarks of their respective companies.

All images and descriptions are for illustrative purposes only. Visual representation of the products may not be perfectly accurate. Product specification, functions and appearance may vary by models and differ from country to country . All specifications are subject to change without notice. Please consult the product specifications page for full details.Although we endeavor to present the most precise and comprehensive information at the time of publication, a small number of items may contain typography or photography errors. Products may not be available in all markets. We recommend you to check with your local supplier for exact offers.

˄
us